Klabater ustalił datę premiery Strategic Mind: Spectre of Communism   | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 lut 2023, 10:11

Klabater ustalił datę premiery Strategic Mind: Spectre of Communism  

Premiera Strategic Mind: Spectre of Communism została zaplanowana na 9 marca 2023 roku, tytuł ukaże się na platformach PlayStation 5 i 4, a także Xbox X|S i Xbox One. Klabater jest odpowiedzialny za przygotowanie adaptacji na konsole i wydanie gry. Back-katalog Klabatera składa się już z ponad 25 gier. Strategic Mind to seria strategii turowych opartych na historii II WŚ, które oferują dopracowaną mechanikę gry wojennej, bogatą fabularnie rozgrywkę i nowoczesną grafikę 3D z ponad 60 minutami filmów. Tworzona z wielką starannością i dbałością o szczegóły historyczne przez zespół pasjonatów historii II wojny światowej.

Strategic Mind: Spectre of Communism to kolejna odsłona franczyzy gier Strategic Mind. Pierwsza, Strategic Mind: The Pacific opowiadała o działaniach marynarki wojennej w czasie wojny na Pacyfiku, a druga, Strategic Mind: Blitzkrieg, o wojennym teatrze europejskim z niemieckiej perspektywy. Obie części zostały wydane przez Klabatera 5 sierpnia 2021 roku. Kolejny tytuł Strategic Mind: Fight For Freedom, wydany 22 września 2022 roku, przedstawiał zarówno Wielką Brytanię, jak i Stany Zjednoczone w czasie II wojny światowej. Brytyjska kampania zawierała w pełni historyczne bitwy, podczas gdy amerykańska, historyczne działania aż do klęski Niemiec, a także szereg alternatywnych bitew przeciwko ZSRR po tym wydarzeniu. Strategic Mind: Spectre of Communism opowie fanom gier wojennych, grających na konsolach, historię ZSRR w II Wojnie Światowej, pełną walecznych serc i nikczemnych zdrad, umożliwiając samodzielne poprowadzenie rewolucji komunistycznej.

O spółce Klabater: 

Klabater to notowany na NewConnect polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka ma zdywersyfikowany model biznesowy oparty o trzy główne filary: wydawnictwo, studio deweloperskie oraz portowanie gier. Studio tworzy gry, które swoją fabułą opowiadają nieprzeciętne historie pozwalające na długą i kreatywną zabawę. Wśród wydanych produkcji znajdują się bestsellery, m.in nagrodzona Paszportem Polityki – We. The Revolution, oraz autorskie projekty – Heliborne i Crossroads Inn. Ostatnią premierą własną Klabatera było Moonshine Inc. Spółka pracuje nad Crossroads Inn 2.

Źródło: Spółka, #KBT

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości