Przejdź do treści

udostępnij:

GPW: w sprawie wprowadzenia do obrotu na Catalyst obligacji na okaziciela serii AN3 spółki KRUK

Uchwała Nr 196/2023 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 8 marca 2023 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu giełdowego na Catalyst obligacji na okaziciela serii AN3 spółki KRUK S.A.

§ 1

Na podstawie § 36, § 37 i § 38 ust. 1 i 3 Regulaminu Giełdy oraz § 2 ust. 1 Działu IV Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego w systemie UTP, Zarząd Giełdy postanawia:

1) wprowadzić z dniem 13 marca 2023 r. do obrotu giełdowego na rynku podstawowym 500.000 (pięćset tysięcy) obligacji na okaziciela serii AN3 spółki KRUK S.A., o wartości nominalnej 100 zł (sto złotych) każda, oznaczonych przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. kodem „PLKRK0000754”;

2) notować obligacje, o których mowa w pkt 1), w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą „KR10228”.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

kom abs

Zobacz także: Kruk SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

udostępnij: