WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1984,12 pkt (2,21%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
26 maj 2023, 17:20

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 1984,12 pkt (2,21%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2023.05.26

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
mWIG404631,424685,190,90
mWIG40TR6613,546682,580,90
NCIndex335,87336,960,39
WIG-ESG10356,6310536,701,91
sWIG8021209,2121368,760,44
sWIG80TR30202,8030429,990,57
TBSP.Index1831,451833,61-0,12
WIG63787,3864788,011,75
WIG.MS-BAS10406,7710472,671,59
WIG.MS-FIN10192,5910411,512,30
WIG.MS-PET7198,637302,511,74
WIG201943,861984,122,21
WIG20lev326,20340,794,41
WIG20short3738,073654,56-2,18
WIG20TR3765,713837,042,21
WIG302393,742435,552,03
WIG30TR4567,444647,222,03
WIG-BANKI7223,537349,042,01
WIG-BUDOW5056,125105,820,09
WIG-CEE1814,831818,540,16
WIG-CHEMIA9852,039758,110,23
WIGdiv1302,861314,990,82
WIG-ENERG2290,222289,52-0,25
WIG-GORNIC3812,743872,953,34
WIG-INFO4664,064636,18-0,53
WIG-LEKI2948,282945,51-0,01
WIG-MEDIA7491,177667,961,55
WIG-MOTO7751,627693,55-0,49
WIG-NRCHOM3302,663337,260,57
WIG-ODZIEZ6633,846894,882,66
WIG-PALIWA5936,076100,163,44
WIG-Poland65555,7366420,741,76
WIG-SPOZYW2194,772233,282,74
WIG-Ukrain320,01320,301,95

kom amp/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
  • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
    • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
    • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
  • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
  • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
  • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
  • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
  • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
  • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost