Ultimate Games: House Flipper dostanie dwa duże DLC na Nintendo Switch | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
30 maj 2023, 09:26

Ultimate Games: House Flipper dostanie dwa duże DLC na Nintendo Switch

Już 30 maja br. House Flipper, bestsellerowy symulator remontów, otrzyma dwa płatne rozszerzenia na Nintendo Switch – informuje Ultimate Games S.A. W Garden DLC gracz zostaje ogrodnikiem odnawiającym zaniedbane ogrody, by nadać im nowy styl i blask. Pets DLC jest z kolei poświęcone kotom, psom i innym zwierzętom domowym, dla których trzeba odpowiednio dostosować domy i przestrzeń wokół.

Stworzone przez polskie studia Empyrean i Frozen Way dodatki trafiły najpierw na PC. Za przygotowanie portów obu DLC i wydanie ich w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

„House Flipper jest jednym z najpopularniejszych symulatorów ostatnich lat. Do tej pory zakupiło go już łącznie kilka milionów osób. W czerwcu 2020 r. wydaliśmy podstawową wersję gry na Nintendo Switch, a teraz wydajemy także dwa nowe dodatki. Co ważne, Garden DLC i Pets DLC to duże rozszerzenia z całkiem nowymi mechanikami i zleceniami, całą masą nowych przedmiotów oraz innymi atrakcjami” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Garden DLC

W Garden DLC gracz zostaje ogrodnikiem, który przeobraża zaniedbane ogrody w miejsca pełne uroku i dobrego stylu. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim czyszczenie i przygotowanie działek, by następnie tworzyć tam ogrody zgodnie z przyjętą koncepcją. Twórcy zaproponowali też całkiem nowe mechaniki, które rozszerzają doświadczenia znane z podstawowej wersji gry.

W rozszerzeniu na graczy czeka łącznie blisko 20 nowych zleceń oraz kilka nowych domów w unikalnym stylu. Garden DLC oferuje do tego przeszło 600 unikalnych przedmiotów, w tym aż ponad 250 różnych gatunków roślin.

House Flipper: Garden DLC – Release Trailer:

Pets DLC

W Pets DLC główna rola przypada kotom, psom, królikom, chomikom, papugom i innym zwierzętom domowym. Głównym celem jest sprawienie, aby domy i przestrzeń wokół nich stały się dobrym miejscem do życia nie tylko dla ludzi, ale także dla ich pupili.

Dodatek obejmuje łącznie m.in. po kilkanaście nowych zleceń fabularnych oraz całkiem nowych budynków, w tym np. domów z ogromnymi tarasami i poddaszami w stylu ranch house. Pets DLC oferuje również przeszło 700 nowych przedmiotów – m.in. mebli i akcesoriów stworzonych z myślą o zwierzakach.

House Flipper: Pets DLC – Release Trailer:

Datę premiery obu dodatków w cyfrowej dystrybucji na Nintendo Switch ustalono na 30 maja 2023 r.

Źródło: Spółka, #ULG

Zobacz także: Ultimate Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości