GPW odwiesił handel akcjami ASM Group | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
31 maj 2023, 09:41

GPW odwiesił handel akcjami ASM Group

Wycena akcji ASM Group znacznie wzrosła po decyzji Giełdy Papierów Wartościowych o przywróceniu handlu jej walorami w dn. 26 maja 2023 roku, otwierając nowy etap rozwoju spółki. Akcje spółki wzrosły w piątek 26 maja o 33,3%, a w poniedziałek 29 maja o 23,3%.

Notowania ASM Group S.A. zamknęły się na poziomie 0.74 złotych za akcję w poniedziałek 29 maja, co stanowi wzrost o 23,3% od zamknięcia w piątek, 26 maja.

Wznowienie handlu akcjami ASM Group S.A. 26 maja nastąpiło po cenie 0.65 złotych. 

– Jesteśmy zadowoleni z udanego restartu handlu naszymi akcjami na GPW po przedstawieniu przez nas zaległych raportów finansowych – powiedział Adam Stańczak, Prezes ASM Group S.A.  – Traktujemy te wzrosty jako wyraz zaufania rynku, że ASM Group S.A. zamknęła trudny okres i ma przed sobą dobre perspektywy na dalszy rozwój.

O spółce ASM:

ASM GROUP to holding zarządzający spółkami specjalizującymi się we wsparciu sprzedaży i outsourcingu. Marka od 25 lat funkcjonuje na rynku. Spółki zależne ASM Group prowadzą działalność m.in. na terenie Polski, Włoch, Niemiec, Austrii i Szwajcarii, pomagając firmom i markom zwiększać sprzedaż zarówno online, jak i offline przy użyciu nowoczesnych technologii. Łącznie na wszystkich rynkach Grupa obsługuje już ponad 1500 klientów.

Źródło: Spółka, #ASM

Zobacz także: ASM Group SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości