Kingdoms: Merge & Build, produkcja Cherrypick Games, zadebiutowała ze wsparciem Apple | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
18 sie 2023, 12:50

Kingdoms: Merge & Build, produkcja Cherrypick Games, zadebiutowała ze wsparciem Apple

“Kingdoms: Merge & Build”, najnowsza i największa produkcja Cherrypick Games, zadebiutowała na platformie Apple Arcade w piątek 18 sierpnia. Gra otrzymała mocne wsparcie promocyjne od Apple, który będzie finansować jej utrzymanie i rozwój.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu zapisów preorder na Kingdoms: Merge and Build, które Apple udostępniło na początku sierpnia promując w ten sposób grę. Zainteresowanie nową grą wchodzącą na Apple Arcade jest duże, teraz czekamy na jej odbiór” - powiedział prezes Cherrypick Games Marcin Kwaśnica.

Apple Arcade to usługa dedykowana dla właścicieli sprzętów Apple i jeden z absolutnie największych serwisów abonamentowych poświęconych grom. Polska produkcja stała się jedną z około dwustu produkcji oraz jedna z niewielu ekskluzywnych tytułów (Arcade Originals) w które mogą grać użytkownicy serwisu. Dostępne gry reprezentują bardzo różne gatunki, ale wszystkie łączy bardzo wysoka jakość.

Co ciekawe Cherrypick Games to dopiero drugie polskie studio, którego gra znalazła się w tym bardzo popularnym serwisie.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani premierą największego i najważniejszego projektu, który od dziś jest dostępny dla milionów użytkowników Apple Arcade. To efekt ciężkiej pracy naszego zespołu” - powiedział Marcin Kwaśnica.

Nowe dzieło twórców z Cherrypick Games to gra z popularnego gatunku “merge”, ale połączona z rozgrywką w której gracze rozbudowują swoje królestwo. Zapewnia też wciągającą historię. Zwiastun produkcji przedstawiający jej bohaterów można obejrzeć pod tym linkiem.

Link do pobrania gry: https://apple.co/kingdoms

Gracze dostaną też dostęp do takich materiałów jak blog księcia Edwarda, czy newsletter z krótkimi komiksowymi historiami, które rozszerzą świat “Kingdoms: Merge & Build ”. Spółka ma też plan rozwoju gry, w tym aktualizacji wprowadzających nową zawartość i funkcjonalności.

Gra “Kingdoms: Merge & Build” to efekt zawartej w lipcu 2022 umowy z Apple. W jej ramach Cherrypick Games zobowiązało się do stworzenia, wydania oraz odpłatnego wsparcia gry po jej wydaniu. Natomiast jej produkcja została w całości sfinansowana przez Apple, które pokryje też koszty rozwoju gry. Jak inne produkcje dostępne w ramach Apple Arcade, “Kingdoms: Merge & Build” będzie dostępne na każdym sprzęcie z aktualnym systemem iOS, macOS, tvOS.

Obecnie Cherrypick Games pracuje już nad rozwojem “Kingdoms: Merge & Build”, ale też kolejnymi nowymi projektami, w tym grami które są przedmiotem umów wydawniczych z firmą Nine66 należącą do Savvy Games Group. Spółka pracuje też z Boombit Games w ramach wspólnego przedsięwzięcia (joint venture) - BoomPick Games.

O Cherrypick Games:

Założony w 2014 roku przez branżowych weteranów Cherrypick Games, jest autorem 25 wydanych do tej pory gier. Najbardziej znane z nich to m.in.: My Hospital, My Spa Resort, Touchdown Hero i Must Deliver. Łącznie zostały one pobrane ponad 30 mln razy, a spółka liczy na to, że w tym roku ta liczba znacząco wzrośnie.

Źródło: Spółka, #CHP

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost