Spółka zależna EKIPA Holding partnerem i fundatorem nagrody w HackYeah | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
21 wrz 2023, 14:32

Spółka zależna EKIPA Holding partnerem i fundatorem nagrody w HackYeah

GGBay spółka zależna EKIPA Holding SA zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier została partnerem największego stacjonarnego hackathonu w Europie - HackYeah. Przedstawiciele spółki znajdą się w składzie oceniającym projekty z sektora game dev, a także ufundują nagrodę dla wybranego zespołu.

Tematem zadania dla chętnych uczestników jest stworzenie gry bądź aplikacjino zaproponowanej tematyce. Twórcy najlepszego projektu otrzymają nagrodę w wysokości 10 000 PLN, a także możliwość wsparcia wydawniczego dla gry mobilnej w wysokości 500 000 PLN.

- GGBay jest naszą spółką skupiającą się na sektorze gier mobilnych, który jak wiemy rozwija się bardzo dynamicznie. W naszej ocenie hackathon HackYeah jest doskonałym miejscem do znalezienia partnerów z którymi będziemy mogli współpracować przy rozwoju GGBay. Co więcej zamierzamy mocno się uaktywnić w tym obszarze o czym poinformujemy wkrótce. - skomentował Łukasz Wojtyca - Prezes Zarządu EKIPA Holding S.A. oraz prezes GGBay Sp. z o.o.

Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah odbędzie się w dniach 30.09 -1.10.2023 r. w Tauron Arenie w Krakowie. To wyjątkowy hackathon dla pasjonatów programowania, projektowania i innowacji. Podczas 24-godzinnego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, tworząc innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał zmienić świat.

HackYeah to nie tylko konkurs, ale także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych poglądach, poznania nowych technologii i zdobycia cennego doświadczenia w środowisku pełnym wsparcia i współpracy. Dzięki nagrodom, mentoringowi i możliwości zaprezentowania się inwestorom HackYeah to idealna platforma do nawiązania współpracy.

- Sam hackathon jest doskonałym miejscem do pokazania się w gronie twórców i osób myślących kreatywnie. Jako partner będziemy robić też wszystko aby pobić rekord i zostać największym stacjonarnym hackathonem na świecie. Ponadto produkt innej naszej spółki Essa, czyli woda noRUSH będzie dbała o nawodnienie uczestników - podsumował Łukasz Wojtyca  GGBay jest producentem oraz wydawcą gier mobilnych należącym do EKIPA Holding. Spółka dąży do tworzenia gier, które nie tylko bawią, ale także inspirują i oddziałują na społeczeństwo. 

O spółce EKIPA Holding:

W związku z dynamicznym rozwojem grupy influencerskiej EKIPA oraz chęcią rozbudowy działań w nowych branżach w 2020 r. powstała EKIPA Holding SA. Do grupy kapitałowej została przeniesiona cała działalność operacyjna oraz powołane zostały podmioty wyspecjalizowane w nowych branżach, aby uzupełnić i rozwijać grupę kapitałową EKIPA Holding. EKIPA Holding jako spółka matka, wspiera spółki zależne, które zajmują się działalnością operacyjną, każda wyspecjalizowana w swojej branży. Jako ogół jesteśmy grupą, której podstawowym celem jest dostarczanie szeroko rozumianej rozrywki na różnych płaszczyznach. Podstawą działalności EKIPA Holding jest akumulowanie, zarządzanie i komercjalizacja bezpośrednio lub przez spółki celowe wytwarzanych w grupie praw autorskich, brandów i marek. EKIPA Holding SA. jest 100% udziałowcem w spółkach: EKIPA Management, EKIPATONOSI, LANIAKEA PICTURES, GGBAY, BRAINCHILD i Kraków Kings oraz posiada.  52,40% udziałów w EKIPA Investments ASI i  44,29% (wraz Ekipa Management sp. z o.o.) udziałów w ESSA Co sp. z o.o.

Źródło: Spółka, #EEE

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości