Dziś premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition i Aktualizacji 2.1 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
05 gru 2023, 15:24

Dziś premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition i Aktualizacji 2.1

Nowe wydanie gry Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest już dostępne na konsole aktualnej generacji i PC. Studio CD PROJEKT RED opublikowało również bezpłatną Aktualizację 2.1 dla podstawowej wersji gry, a wraz z nią — nową zawartość i usprawnienia.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition to pakiet zawierający podstawową wersję gry oraz utrzymany w klimacie szpiegowskiego thrillera i uznany przez krytyków dodatek fabularny Widmo wolności, jak również wszystkie udostępnione do tej pory darmowe DLC i ogromną Aktualizację 2.0. Gracze zyskują w ten sposób dostęp do wszystkiego, co Night City ma najlepsze do zaoferowania.

Gra na polskim rynku dostępna jest w wersji cyfrowej i pudełkowej na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz na PC. 

To jednak nie koniec nowości — dostępna od dziś darmowa Aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077 wprowadza do gry kolejne usprawnienia oraz całkowicie nową zawartość, m.in. w pełni funkcjonalne metro NCART, radioport służący do swobodnego słuchania muzyki ze stacji radiowych w grze także poza pojazdami, nowe formy spotkań z partnerami i partnerkami, nowe pojazdy, w tym unikalny model Porsche 911 Cabriolet, usprawnienia modelu jazdy na motocyklu i wiele więcej.

Więcej informacji na temat zawartości Aktualizacji 2.1 można znaleźć w ostatnim odcinku REDstreams na oficjalnym koncie CD PROJEKT RED na YouTube. 

Aktualizacja 2.1 jest już dostępna za darmo dla wszystkich osób posiadających Cyberpunka 2077 w wersji na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC. Więcej informacji na temat Cyberpunka 2077: Ultimate Edition i dodatku Widmo wolności znajduje się na oficjalnej stronie gry, Facebooku i X.

Źródło: Spółka, #CDR

Zobacz także: CD Projekt SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości