WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2288,84 pkt (-0,91%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
07 gru 2023, 17:20

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2288,84 pkt (-0,91%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2023.12.07

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
mWIG405728,355677,61-0,90
mWIG40TR8294,868250,53-0,90
NCIndex301,30299,13-1,10
WIG-ESG12757,0212694,21-0,89
sWIG8022126,6722034,31-0,26
sWIG80TR32267,1832132,49-0,26
TBSP.Index1954,381955,470,17
WIG76888,0176516,02-0,84
WIG.MS-BAS12657,4412564,25-1,22
WIG.MS-FIN14337,1914338,12-0,56
WIG202302,982288,84-0,91
WIG20lev435,63427,82-1,83
WIG20short3274,973304,310,94
WIG20TR4586,514558,35-0,91
WIG302856,352842,08-0,94
WIG30TR5599,375571,38-0,94
WIG-BANKI10851,8810891,83-0,11
WIG-BUDOW7090,527033,58-1,36
WIG-CEE1789,251787,880,10
WIG-CHEMIA9894,1210098,062,25
WIGdiv1506,101491,32-1,01
WIG-ENERG2878,082881,66-0,83
WIG-GORNIC4179,704149,28-1,41
WIG-INFO4556,794518,62-0,32
WIG-LEKI2885,422858,05-0,50
WIG-MEDIA7769,607676,89-1,03
WIG-MOTO9560,249401,91-1,25
WIG-NRCHOM3762,093743,13-0,26
WIG-ODZIEZ8901,898882,54-1,15
WIG-PALIWA6247,906213,31-1,03
WIG-Poland79009,4279539,19-0,84
WIG-SPOZYW2170,832157,80-0,50
WIG-Ukrain224,78227,95-0,35
WIG20TRsht3371,003401,200,93
WIG20TRlev3407,023345,92-1,83

kom amp/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości