Sprzedaż dzienników w IV kw. 2023 r. wyniosła 334 tys. sztuk | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
12 lut 2024, 14:53

Sprzedaż dzienników w IV kw. 2023 r. wyniosła 334 tys. sztuk

Sprzedaż ogólnopolskich dzienników w czwartym kwartale 2023 roku wyniosła 334 tys. sztuk wobec 371,3 tys. sztuk rok wcześniej - wynika z danych PBC.

Sprzedaż obejmuje zsumowane dane dla sprzedaży wydania drukowanego i sprzedaż e-wydania.

Sprzedaż "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, w czwartym kwartale wyniosła 40 tys. sztuk.

Z kolei sprzedaż "Rzeczpospolitej" wyniosła 30,2 tys. sztuk. Wydawcą dziennika jest spółka Gremi Media, notowana na rynku alternatywnym GPW, NewConnect.

Liderem rynku pozostał w trzecim kwartale dziennik "Fakt" - z wynikiem blisko 116 tys. egzemplarzy.

Sprzedaż "Super Expressu" w tym okresie wyniosła 66,1 tys. sztuk, a "Dziennika Gazety Prawnej" 27,3 tys. egzemplarzy.

Poniżej tabela zawierająca dane na temat sprzedaży dzienników w czwartym kwartale 2023 roku.

Kwartały4 kwartał 20223 kwartał 20234 kwartał 2023
TytułSprzedaż WydaniaSprzedaż WydaniaSprzedaż Wydania
Dziennik Gazeta Prawna309552661927318
Fakt Gazeta Codzienna128856118632115952
Gazeta Podatkowa212851917419495
Gazeta Wyborcza469273727640020
Parkiet Gazeta Giełdy356733343280
Przegląd Sportowy162932107218582
Puls Biznesu131461344013131
Rzeczpospolita341923034330181
Super Express760746721366099

(PAP Biznes), #AGO

epo/ doa/ gor/

Zobacz także: Agora SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości