Ultimate Games: Pocket Fishing teraz na Nintendo Switch | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
27 lut 2024, 09:09

Ultimate Games: Pocket Fishing teraz na Nintendo Switch

Na Nintendo Switch trafia Pocket Fishing, zręcznościowa gra wędkarska z relaksującą rozgrywką i aż 65 gatunkami ryb. To nowy tytuł od Ultimate Games S.A., które znane jest m.in. z bestsellerowej serii gier wędkarskich Ultimate Fishing Simulator. Datę premiery Pocket Fishing na konsolach Nintendo ustalono na 26 lutego br.

Za przygotowanie i wydanie Pocket Fishing na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Gra jest oparta na Ultimate Fishing Mobile, tytule wydanym wcześniej na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Pocket Fishing to zręcznościowa gra wędkarska stawiająca głównie na relaksującą rozgrywkę i oferująca długie godziny zabawy. Ważną rolę w grze pełni rozbudowany system rozwoju, w którym wraz z postępami można odblokowywać m.in. nowe możliwości i lepszy sprzęt wędkarski.

Gra opiera się na zręcznościowym stylu rozgrywki, kładąc nacisk na spokojne i angażujące mechaniki. Tytuł oferuje dwie popularne metody łowienia: na spławik i spinning. W grze jest dostępny m.in. cykl dnia i nocy oraz kamera podwodna, która jest ikoniczną cechą gier z serii Ultimate Fishing.

W Pocket Fishing na graczy czeka 5 unikalnych łowisk zlokalizowanych w Nowej Zelandii, USA, Norwegii oraz na Mauritiusie i rzece Amazonce. Tytuł oferuje łącznie aż 65 różnych gatunków ryb, w tym m.in. łososie, piranie, węgorze, rekiny, karpie i pstrągi.

Pocket Fishing – główne cechy:

  • zręcznościowa gra wędkarska;
  • 2 metody łowienia (spławik i spinning);
  • aż 65 gatunków ryb;
  • 5 unikalnych łowisk;
  • widok kamery z podwodnej perspektywy.

Datę premiery Pocket Fishing na Nintendo Switch ustalono na 26 lutego 2024 r.

Źródło: Spółka, #ULG

Zobacz także: Ultimate Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości