Kalendarium rynku NewConnect 2024-06-25- 2024-07-01
WTOREK, 25 CZERWCA
09:00 - PLANETB2B - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - SZAR - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - IMAGEPWR - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - NOTORIA - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:15 - NGGAMES - Nadzwyczajne walne zgromadzenie
Warszawa. W sprawie m.in. wyrażenia zgody na zbycie przedsiębiorstwa, podwyższenia kapitału zakładowego spółki poprzez emisję akcji, połączenia akcji spółki.
11:00 - 7FIT - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MOVGAMVR - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - OPTIGIS - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - AGROMEP - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - EUROSNACK - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - GENOMED - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - GKSKAT - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - LTGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - PRIVRNT - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - STARWARD - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - CENTURION - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - RENDER - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:00 - KUBOTA - Zwyczajne walne zgromadzenie
15:00 - UNIFIED - Zwyczajne walne zgromadzenie
ŚRODA, 26 CZERWCA
08:00 - SOFTBLUE - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - PBGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:30 - ECCGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:30 - INVENTION - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - ADATEX - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - CMI - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - GRUPAREC - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - HURTIMEX - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - ROCCA - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - VAKOMTEK - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - BRAS - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - IRONWOLF - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - KORBANK - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - LMGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - QUBICGMS - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - STANDREW - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - SUNTECH - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - VERBICOM - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - BIZTECH - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - MEGAPIXEL - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - READGENE - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - SOLARINOV - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - VRFACTORY - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:30 - SUNDRAGON - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - ABSINVEST - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - FORBUILD - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - FOREVEREN - Zwyczajne walne zgromadzenie
15:00 - MAKOLAB - Zwyczajne walne zgromadzenie
16:00 - QUARTICON - Zwyczajne walne zgromadzenie
- ANALIZY - Dzień dywidendy
Dywidenda w wysokości 1,50 PLN na akcję.
- PTWP - Wprowadzenie do obrotu
Wprowadzenie do obrotu na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii A i B spółki POLSKIE TOWARZYSTWO WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI S.A.
- PTWP - Wycofanie akcji z obrotu
Wykluczenie z obrotu na rynku NewConnect akcji zwykłych na okaziciela serii A i B spółki POLSKIE TOWARZYSTWO WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI S.A. w związku z dopuszczeniem tych akcji do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW.
CZWARTEK, 27 CZERWCA
09:00 - ARTGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - PARTNER - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - ROBSGROUP - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - STEMCELLS - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:30 - DDISTANCE - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - 4MASS - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - ASMODEV - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - DANKS - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - INVESTEKO - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - INVESTEKO - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - KLON - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - MILTON - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - SIMTERACT - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - WGPARTNER - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:30 - MMCPL - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - BLOOBER - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - ENEIDA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - GHYDROGEN - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - KBJ - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MARKA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MERA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MILKPOL - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MOLIERA2 - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - NOOBZ - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - ROAD - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - SAKANA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - UNILABGAM - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - CARBONSTU - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - CCS - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - EKIOSK - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ESHOPPING - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - GRUPAMZ - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - JUJUBEE - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - LUG - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - MENNICASK - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - MPAY - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - NESTMEDIC - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - POINTPACK - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ROOFRENOV - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - RSGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - SEDIVIO - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - SFD - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - SIMFABRIC - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - TELEMEDPL - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:30 - VRFABRIC - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - PROMISE - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - SCANWAY - Zwyczajne walne zgromadzenie
16:00 - INFRA - Zwyczajne walne zgromadzenie
17:00 - ERATONRG - Zwyczajne walne zgromadzenie
PIĄTEK, 28 CZERWCA
08:00 - BPC - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - 1SOLUTION - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - GRAPHENE - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - HYDRAPRES - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - LEGIMI - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:00 - WIERZYCL - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:15 - CONSOLEW - Zwyczajne walne zgromadzenie
09:30 - ECNOLOGY - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - APS - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - BINARY - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - BIOGENED - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - BSH - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - CARLSON - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - COSMA - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - DRAGEUS - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - EMPLOCITY - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - EXCELLENC - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - EXIMIT - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - FIGENE - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - GAMESBOX - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - GENRG - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - IU - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - KUPIEC - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - LAURENPES - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - MAXIPIZZA - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - MEDCAMP - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - PTWP - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - SAULETECH - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - SDSOPTIC - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - TERMOEXP - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:15 - NOGRVDEV - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:30 - ATCCARGO - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:45 - CONSOLE - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - ELQ - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - GARIN - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - HORTICO - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - KLEPSYDRA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - LEXBONO - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - M4B - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - MSM - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - ONE2TRIBE - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - P2CHILL - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - PLOTTWIST - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:30 - CFG - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:30 - GREMPCO - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ABAK - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - APIS - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - AUXILIA - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - BALTICON - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - BRAINSCAN - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - CANNABIS - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - DRFINANCE - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - FARM51 - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - HIPOWERSA - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ICPD - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - MADMIND - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ONICO - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - PRESENT24 - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - S4E - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - SONKA - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:30 - CZARNKOW - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - BELEAF - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - MFOOD - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - PGMSA - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - PREFABET - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - PROACTA - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - TERMO2PWR - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:00 - ZORTRAX - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:30 - SPACEFOX - Zwyczajne walne zgromadzenie
13:45 - UFGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:00 - GRMEDIA - Zwyczajne walne zgromadzenie
Warszawa. Cd. WZA z 20.06.2024.
14:00 - HEMP - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:00 - LUKARDI - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:00 - VOOLT - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:30 - DEMGAMES - Zwyczajne walne zgromadzenie
16:00 - DITIX - Zwyczajne walne zgromadzenie
- INDOS - Dzień wypłaty dywidendy
Dywidenda w wysokości 0,39 PLN na akcję.
- TAXNET - Dzień wypłaty dywidendy
Dywidenda w wysokości 0,62 PLN na akcję.
SOBOTA, 29 CZERWCA
09:00 - POLARISIT - Zwyczajne walne zgromadzenie
10:00 - FINTECH - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - IGORIA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - VEE - Zwyczajne walne zgromadzenie
- EKOPOL - Dzień dywidendy
Dywidenda w wysokości 0,10 PLN na akcję zwykłą, 0,15 PLN na akcję uprzywilejowaną.
NIEDZIELA, 30 CZERWCA
15:00 - OLYMP - Zwyczajne walne zgromadzenie
PONIEDZIAŁEK, 1 LIPCA
10:15 - NOVINA - Zwyczajne walne zgromadzenie
11:00 - LUON - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ARI - Zwyczajne walne zgromadzenie
12:00 - ASTRO - Zwyczajne walne zgromadzenie
14:00 - GOTFI - Zwyczajne walne zgromadzenie
- NEPTIS - Dzień dywidendy
Dywidenda w wysokości 2,00 PLN na akcję.
- ROBINSON - Dzień wypłaty dywidendy
Dywidenda w wysokości 0,05 PLN na akcję.
(PAP)