Asbis rozszerza współpracę z liderem technologii NAS | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 lip 2024, 09:32

Asbis rozszerza współpracę z liderem technologii NAS

ASBISc Enterprises, wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług ICT oraz IoT na rosnących rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), rozszerzył na Uzbekistan swoją wieloletnią współpracę z globalnym liderem technologii NAS (Network Attached Storage), firmą QNAP Systems Inc. W ramach tej współpracy ASBIS będzie dystrybuował na rynku uzbeckim szeroką gamę produktów QNAP, przede wszystkim innowacyjne produkty w zakresie pamięci masowej, sieci i inteligentnego wideo.

ASBIS współpracuje z QNAP Systems Inc. od 13 lat, dystrybuując do tej pory rozwiązania tej firmy w Ukrainie, Czechach, na Słowacji oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Analitycy z ASBIS przewidują, że w ciągu najbliższych kilku lat zwiększy się zapotrzebowanie na urządzenia pamięci masowej podłączone do sieci (NAS) w Uzbekistanie, czyli urządzenia zapewniające łatwy dostęp do plików cyfrowych za pośrednictwem sieci wi-fi lub przewodowej.

„Z przyjemnością ogłaszamy rozszerzenie zasięgu geograficznego naszej współpracy z firmą QNAP, wiodącym dostawcą na rynku sieciowych pamięci masowych. Wraz z wejściem z produktami tej firmy do Azji Środkowej przez Uzbekistan, mamy możliwość dystrybucji w tym regionie najnowocześniejszych rozwiązań NAS i profesjonalnych rozwiązań sieciowych rejestratorów wideo (NVR).” – powiedział Marek Horyl, Dyrektor Marketingu Produktu w Grupie ASBIS.

QNAP Systems Inc. (Quality Network Appliance Provider) to tajwańska firma założona w 2004 roku, specjalizująca się w rozwiązaniach pamięci masowej i sieciowych. Firma uznawana jest za jednego ze światowych liderów w branży zaawansowanej i innowacyjnej technologii NAS (Network Appliance Provider), która wykorzystywana jest zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa do przechowywania i zarządzania danymi. 

Źródło: Spółka, #ASB

Zobacz także: ASBISc Enterprises plc. - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost