DRAGO entertainment 15 sierpnia wyda Gas Station Simulator – Car Junkyard DLC na PC | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
11 lip 2024, 09:47

DRAGO entertainment 15 sierpnia wyda Gas Station Simulator – Car Junkyard DLC na PC

15 sierpnia 2024 roku swoją premierę będzie mieć największy z dotychczasowych płatnych dodatków do Gas Station Simulator – Car Junkyard DLC. Cena wyniesie 16,99 USD. DRAGO entertainment zapowiedziało jednoczesną premierę na Steam, Epic Games Store i GOG.

Car Junkyard DLC to największy z dotychczas wydanych płatnych dodatków do hitu Gas Station Simulator. Tym razem przy stacji powstanie złomowisko samochodów, a gracze mogą liczyć na szereg nowych mechanik, nową postać i świeży wątek fabularny.

- Nasz zespół produkcyjny, który zajmuje się rozwojem Gas Station Simulator nie spoczywa na laurach. Car Junkyard DLC będzie największym z dotychczasowych dodatków i zostanie wydany 15 sierpnia br. Jednocześnie stale rozwijana jest gra podstawowa i wcześniej wydane dodatki. Dzisiaj, wraz ze światową premierą zwiastunu zapowiadającego datę wydania Car Junkyard, udostępniony zostanie duży darmowy update do gry podstawowej, wprowadzający również integrację z dodatkiem Tidal Wave – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Zgodnie z zapowiedziami krakowskiego studia Gas Station Simulator – Car Junkyard DLC wzbogaci grę o zupełnie nową warstwę rozgrywki. Nowa postać - Sean, to marzyciel z zamiłowaniem do samochodów o dużej pojemności, lecz niewielką wiedzą finansową, który szuka kogoś, kto pomoże mu zamienić upadający biznes w maszynę do zarabiania pieniędzy. Gracze będą więc mieli znowu ręce pełne roboty przy Route 66.

- Staramy się, aby nowe elementy rozgrywki Gas Station Simulator, dodawane w formie update’ów oraz darmowych i płatnych dodatków były różnorodne tematycznie. Jestem przekonany, że gracze kochają Route 66, a złomowisko starych samochodów z pewnością jest jej częścią. To nie koniec atrakcji dla fanów GSS w tym roku, przygotowujemy się do serii kolejnych aktualizacji, do niespodzianki na trzecią rocznice wydania Gas Station Simulator, a także wraz z Duality S.A. pracujemy nad dodatkiem Shady Deals – mówi Lucjan Mikociak, Wiceprezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Źródło: Spółka, #DGE

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost