GPW: w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela emisji nr 14 spółki COGNOR HOLDING S.A.
Uchwała Nr 78/2026 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 22 stycznia 2026 r. w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela emisji nr 14 spółki COGNOR HOLDING S.A.
§ 1
REKLAMA
Zarząd Giełdy stwierdza, że zgodnie z § 19 ust. 1 i 2 Regulaminu Giełdy do obrotu giełdowego na rynku podstawowym dopuszczonych jest 51.426.198 (pięćdziesiąt jeden milionów czterysta dwadzieścia sześć tysięcy sto dziewięćdziesiąt osiem) akcji zwykłych na okaziciela emisji nr 14 spółki COGNOR HOLDING S.A., o wartości nominalnej 1,50 zł (jeden złoty pięćdziesiąt groszy) każda.
§ 2
Na podstawie § 36, § 37 oraz § 38 ust. 1 i 3 Regulaminu Giełdy, w związku z § 3a ust. 1, 2 i 3 Regulaminu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 27 stycznia 2026 r. do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje spółki COGNOR HOLDING S.A., o których mowa w § 1, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 27 stycznia 2026 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem „PLCNTSL00014”.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
kom mra
