Przejdź do treści

udostępnij:

Asseco Poland chce wypłacić 13,05 zł dywidendy na akcję z zysku za '25

Rada nadzorcza Asseco Poland pozytywnie zaopiniowała rekomendację zarządu dotyczącą przeznaczenia 1.051 mln zł z zysku netto osiągniętego w 2025 roku oraz części zysków z lat ubiegłych zgromadzonych na kapitale rezerwowym, na wypłatę dywidendy, co da 13,05 zł na akcję - podała spółka w komunikacie.

Z zysku za 2024 rok spółka wypłaciła 268,7 mln zł na dywidendę, co dawało 3,94 zł na akcję.

(PAP Biznes)

gaw/ osz/

udostępnij: