Świece Japońskie – Zasłona ciemnej chmury oraz formacja przenikania na GPW | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
07 maj 2008, 12:31

Świece Japońskie – Zasłona ciemnej chmury oraz formacja przenikania na GPW

Inwestowanie na giełdzie w oparciu o zasłonę ciemnej chmury oraz formacje przenikania – świece japońskie, które z dużym prawdopodobieństwem zwiastują zwrot na rynku

Niektóre świece japońskie należą do grupy bardzo silnych formacji zwrotnych. Formacja przenikania oraz zasłona ciemnej chmury to dwie z pośród nich. Ich skuteczne lokalizowanie może owocować zwiększonym prawdopodobieństwem osiągania zysków z transakcji swift tradowych (średnioterminowych). Prawdziwa siła tych formacji świec japońskich podobnie jak w wypadku objęcia hossy oraz bessy wywodzi się ze zjawiska hook trade, o którym już wielokrotnie wcześniej pisałem.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 18 stycznia 2018 r. do godziny 23:59 trwa nabór do Strefy Inwestorów. Od 19 stycznia 2018 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Raport "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych na 2017 rok.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.
  • Szczegółowe analizy IPO: konkretne, punktowe oceny spółek, debiutujących na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.