[WIDEO Z WEBINARU] Co inwestorzy z USA zrozumieli o giełdzie, a co nam w Polsce wciąż sprawia trudność i jak to zmienić + ważna informacja | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
28 wrz 2019, 10:21

[WIDEO Z WEBINARU] Co inwestorzy z USA zrozumieli o giełdzie, a co nam w Polsce wciąż sprawia trudność i jak to zmienić + ważna informacja

Ostatnie lata to niekończąca się hossa na giełdzie w USA. W czasie, kiedy S&P500 bije kolejne rekordy polskie indeksy giełdowe pozostają w marazmie. Nieprzypadkowo pozytywnie na GPW wyróżniają się tylko dwa sektory, czyli gaming i biotechnologia. W czym tkwi fenomen inwestorów z USA? Dlaczego to właśnie tam powstają takie przedsięwzięcia jak Google, Facebook, Amazon, Uber czy Beyoond Meat? Co możemy zrobić, aby zmienić mentalność inwestycyjną i myśleć jak inwestor made in USA?

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.