Fundamenty i Spekulacja (FiS): Stelmet - co może spowodować wzrosty akcji? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
07 lut 2018, 12:52

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Stelmet - co może spowodować wzrosty akcji?

19 stycznia br. Stelmet opublikował raport za rok obrotowy 2017 zakończony z końcem września. Nie przyniósł on rewolucyjnych danych. Kurs akcji pozostaje w trendzie spadkowym od momentu debiutu. Wycena spółki spadła już o połowę. Czy to już koniec spadków? Jakie informacje fundamentalne mogą przynieść zmianę trendu na wzrostowy?

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskasz dołączając teraz
do Strefy Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 25 stycznia 2019 r. do godziny 23:59 trwa NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Strefy Inwestorów. Od 26 stycznia 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.