Fundamenty i Spekulacja (FiS) - Unimot: Wyniki mocno zniekształcone one offem | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
16 maj 2018, 22:45

Fundamenty i Spekulacja (FiS) - Unimot: Wyniki mocno zniekształcone one offem

Kurs akcji Unimotu pozostaje w trendzie spadkowym i to pomimo serii zakupów insiderów i ogłoszeniu wysokiej dywidendy, która obecnie wynosi ponad 10% (1,7 zł na akcję). Tymczasem spółka opublikowała pełen raport za I kwartał 2017, który pokazuje obecną kondycję finansową. W raporcie uwagę zwraca szczególnie jeden one off.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskasz dołączając teraz
do Strefy Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 25 stycznia 2019 r. do godziny 23:59 trwa NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Strefy Inwestorów. Od 26 stycznia 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.