Fundamenty i Spekulacja (FiS): Dane za III kw. CCC powodują głębokie spadki. Czy uzasadnione? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
31 paź 2018, 17:43

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Dane za III kw. CCC powodują głębokie spadki. Czy uzasadnione?

Ostatnie dni dla CCC przebiegają pod wpływem dwóch bardzo ważnych informacji. Pierwsza z nich to szacunkowe dane finansowe za III kw. 2018 r., a druga to zapowiedź IPO eObuwie.pl. Co prawda po tej drugiej informacji kurs jeszcze nie zareagował tak negatywnie, to inwestorzy połączyli obydwa komunikaty i wyciągnęli swoje wnioski przystępując do głębszej wyprzedaży akcji. Przeczytajcie jakie wnioski wyciągnąłem ja, po głębszej analizie pokazanych liczb.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2018 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2018 roku.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.