Fundamenty i Spekulacja (FiS): Asbis po raz kolejny z dobrym wynikami i baaardzo niskim C/Z | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
08 lis 2018, 18:47

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Asbis po raz kolejny z dobrym wynikami i baaardzo niskim C/Z

Opublikowane wyniki Asbisu za III kw. 2018 r. były zgodne z moimi oczekiwaniami. Po raz kolejny okazało się, że mimo bardzo dobrze wyglądających dynamik wzrostowych przychodów i zysków, kurs akcji reaguje spadkami. Ponownie obraz fundamentalny spółki, który pokazuje nowy raport finansowy, nie generuje dla rynku sygnału do zakupów akcji. Na co warto zwrócić uwagę w najnowszym raporcie Asbisu i jak to się przekłada na coraz lepszą kondycję finansową spółki, która następnie przekłada się na coraz wyższe dywidendy dla akcjonariuszy? Zapraszam do lektury.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskasz dołączając teraz
do Strefy Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 25 stycznia 2019 r. do godziny 23:59 trwa NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Strefy Inwestorów. Od 26 stycznia 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.