Fundamenty i Spekulacja (FiS): Asbis po raz kolejny z dobrym wynikami i baaardzo niskim C/Z | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
08 lis 2018, 18:47

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Asbis po raz kolejny z dobrym wynikami i baaardzo niskim C/Z

Opublikowane wyniki Asbisu za III kw. 2018 r. były zgodne z moimi oczekiwaniami. Po raz kolejny okazało się, że mimo bardzo dobrze wyglądających dynamik wzrostowych przychodów i zysków, kurs akcji reaguje spadkami. Ponownie obraz fundamentalny spółki, który pokazuje nowy raport finansowy, nie generuje dla rynku sygnału do zakupów akcji. Na co warto zwrócić uwagę w najnowszym raporcie Asbisu i jak to się przekłada na coraz lepszą kondycję finansową spółki, która następnie przekłada się na coraz wyższe dywidendy dla akcjonariuszy? Zapraszam do lektury.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.