Fundamenty i Spekulacja (FiS): Jak ocenić nową akwizycję CCC i ostatnie wzrosty akcji? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
30 lis 2018, 17:09

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Jak ocenić nową akwizycję CCC i ostatnie wzrosty akcji?

CCC potwierdziło rewolucję modelu sprzedaży w Niemczech. Spółka zawarła umowy zakupu docelowo 30,55% udziałów w HR Group Holding, która posiada sieć sklepów stacjonarnych w Niemczech i Austrii pod marką Reno. Jednocześnie do HR Group ma trafić 100% udziałów w CCC Germany. Dotychczasowe sklepy CCC mają zmienić swój szyld na Reno i mają zostać zintegrowane z pozostałymi sklepami HR Group. Ta operacja wiąże się z dużymi inwestycjami ze strony polskiej firmy, ale również z szansami i ryzykami dla Grupy CCC.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskasz dołączając teraz
do Strefy Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 25 stycznia 2019 r. do godziny 23:59 trwa NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Strefy Inwestorów. Od 26 stycznia 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.