Fundamenty i Spekulacja (FiS): Jak ocenić nową akwizycję CCC i ostatnie wzrosty akcji? | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
30 lis 2018, 17:09

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Jak ocenić nową akwizycję CCC i ostatnie wzrosty akcji?

CCC potwierdziło rewolucję modelu sprzedaży w Niemczech. Spółka zawarła umowy zakupu docelowo 30,55% udziałów w HR Group Holding, która posiada sieć sklepów stacjonarnych w Niemczech i Austrii pod marką Reno. Jednocześnie do HR Group ma trafić 100% udziałów w CCC Germany. Dotychczasowe sklepy CCC mają zmienić swój szyld na Reno i mają zostać zintegrowane z pozostałymi sklepami HR Group. Ta operacja wiąże się z dużymi inwestycjami ze strony polskiej firmy, ale również z szansami i ryzykami dla Grupy CCC.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2018 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2018 roku.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.