Esaliens TFI SA - skład portfela spółek z GPW
| Spółka | Liczba akcji | Wartość rynkowa | Udział akcji w % | Głosy na WZA w % | Łączna wartość |
|---|---|---|---|---|---|
| Torpol SA | 1 997 740 | 137 244 738.00 zł | 8.70% | 8.70% | |
| Instal Kraków SA | 1 273 456 | 46 226 452.80 zł | 17.48% | 10.92% | |
| Bloober Team SA | 1 882 196 | 40 655 433.60 zł | 9.75% | 9.75% | |
| Wielton SA | 6 615 590 | 32 614 858.70 zł | 8.33% | 10.96% | |
| Ailleron SA | 1 523 681 | 25 079 789.26 zł | 12.28% | 9.23% | |
| XTPL SA | 283 698 | 20 851 803.00 zł | 9.62% | 9.62% | |
| 11 bit studios SA | 149 009 | 17 881 080.00 zł | 6.16% | 6.16% | |
| Remak-Energomontaż SA | 166 033 | 3 254 246.80 zł | 5.53% | 5.53% | |
| Big Cheese Studio SA | 394 249 | 1 458 721.30 zł | 9.53% | 9.53% | |
| Łączna wartość | 325 267 123.46 zł | ||||
1 997 740 137 244 738.00 zł 8.70% 8.70% |
1 273 456 46 226 452.80 zł 17.48% 10.92% |
1 882 196 40 655 433.60 zł 9.75% 9.75% |
6 615 590 32 614 858.70 zł 8.33% 10.96% |
1 523 681 25 079 789.26 zł 12.28% 9.23% |
283 698 20 851 803.00 zł 9.62% 9.62% |
149 009 17 881 080.00 zł 6.16% 6.16% |
166 033 3 254 246.80 zł 5.53% 5.53% |
394 249 1 458 721.30 zł 9.53% 9.53% |
325 267 123.46 zł |