Quercus TFI SA - skład portfela spółek z GPW
| Spółka | Liczba akcji | Wartość rynkowa | Udział akcji w % | Głosy na WZA w % | Łączna wartość |
|---|---|---|---|---|---|
| Quercus TFI SA | 3 711 000 | 49 282 080.00 zł | 7.34% | 6.73% | |
| Skarbiec Holding SA | 535 582 | 22 333 769.40 zł | 7.86% | 7.85% | |
| Ipopema Securities SA | 2 400 649 | 21 077 698.22 zł | 8.02% | 8.02% | |
| Seco/Warwick SA | 548 913 | 19 102 172.40 zł | 6.53% | 6.53% | |
| Erbud SA | 691 300 | 16 418 375.00 zł | 5.79% | 5.79% | |
| Creepy Jar SA | 37 050 | 14 820 000.00 zł | 5.30% | 5.30% | |
| Ulma Construccion Polska SA | 262 850 | 13 931 050.00 zł | 5.00% | 5.00% | |
| Zamet SA | 10 391 262 | 5 923 019.34 zł | 9.81% | 9.81% | |
| Capitea SA | 5 931 581 | 2 787 843.07 zł | 5.93% | 5.93% | |
| Mex Polska SA | 610 414 | 2 057 095.18 zł | 7.96% | 7.96% | |
| Comperia.pl SA | 202 296 | 1 820 664.00 zł | 5.72% | 4.79% | |
| Pointpack SA | 134 488 | 1 721 446.40 zł | 12.02% | 12.02% | |
| Łączna wartość | 171 275 213.01 zł | ||||
3 711 000 49 282 080.00 zł 7.34% 6.73% |
535 582 22 333 769.40 zł 7.86% 7.85% |
2 400 649 21 077 698.22 zł 8.02% 8.02% |
548 913 19 102 172.40 zł 6.53% 6.53% |
691 300 16 418 375.00 zł 5.79% 5.79% |
37 050 14 820 000.00 zł 5.30% 5.30% |
262 850 13 931 050.00 zł 5.00% 5.00% |
10 391 262 5 923 019.34 zł 9.81% 9.81% |
5 931 581 2 787 843.07 zł 5.93% 5.93% |
610 414 2 057 095.18 zł 7.96% 7.96% |
202 296 1 820 664.00 zł 5.72% 4.79% |
Pointpack SA 134 488 1 721 446.40 zł 12.02% 12.02% |
171 275 213.01 zł |