TFI PZU SA - skład portfela spółek z GPW
| Spółka | Liczba akcji | Wartość rynkowa | Udział akcji w % | Głosy na WZA w % | Łączna wartość |
|---|---|---|---|---|---|
| Voxel SA | 1 533 479 | 225 421 413.00 zł | 14.60% | 11.36% | |
| Creotech Instruments SA | 211 049 | 189 522 002.00 zł | 6.02% | 10.64% | |
| Grupa Azoty SA | 8 530 189 | 161 220 572.10 zł | 8.60% | 8.60% | |
| Mirbud SA | 7 635 083 | 84 367 667.15 zł | 6.94% | 8.32% | |
| Creotech Quantum SA | 384 979 | 82 808 982.90 zł | 12.01% | 8.84% | |
| Medinice SA | 1 304 348 | 74 347 836.00 zł | 12.48% | 16.95% | |
| Bioceltix SA | 775 437 | 53 660 240.40 zł | 14.02% | 14.41% | |
| EMC Instytut Medyczny SA | 3 760 762 | 41 368 382.00 zł | 8.81% | 8.64% | |
| Arlen SA | 1 839 654 | 41 024 284.20 zł | 8.31% | 8.31% | |
| Stalexport Autostrady SA | 20 380 741 | 37 459 801.96 zł | 8.24% | 8.24% | |
| Scanway SA | 100 000 | 33 000 000.00 zł | 5.22% | 7.17% | |
| Vigo Photonics SA | 56 749 | 32 119 934.00 zł | 5.64% | 5.64% | |
| KDM Shipping Public Ltd | 926 651 | 1 297 311.40 zł | 9.97% | 9.97% | |
| ATC-Cargo SA | 861 607 | 9 736 159.10 zł | 12.99% | 8.95% | |
| Green Lanes SA | 342 500 | 5 103 250.00 zł | 8.91% | 12.01% | |
| HiProMine SA | 125 062 | 4 877 418.00 zł | 9.25% | 11.77% | |
| Łączna wartość | 1 077 335 254.21 zł | ||||
1 533 479 225 421 413.00 zł 14.60% 11.36% |
211 049 189 522 002.00 zł 6.02% 10.64% |
8 530 189 161 220 572.10 zł 8.60% 8.60% |
7 635 083 84 367 667.15 zł 6.94% 8.32% |
384 979 82 808 982.90 zł 12.01% 8.84% |
1 304 348 74 347 836.00 zł 12.48% 16.95% |
775 437 53 660 240.40 zł 14.02% 14.41% |
3 760 762 41 368 382.00 zł 8.81% 8.64% |
1 839 654 41 024 284.20 zł 8.31% 8.31% |
20 380 741 37 459 801.96 zł 8.24% 8.24% |
100 000 33 000 000.00 zł 5.22% 7.17% |
56 749 32 119 934.00 zł 5.64% 5.64% |
926 651 1 297 311.40 zł 9.97% 9.97% |
ATC-Cargo SA 861 607 9 736 159.10 zł 12.99% 8.95% |
Green Lanes SA 342 500 5 103 250.00 zł 8.91% 12.01% |
HiProMine SA 125 062 4 877 418.00 zł 9.25% 11.77% |
1 077 335 254.21 zł |