Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2015 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
08 sty 2015, 07:30

Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2015

Za nami rok 2014, który obfitował w wiele zaskakujących wydarzeń dla inwestorów. Co tu dużo gadać, WYKRAKALIŚMY! W raporcie Trendy Inwestycyjne 2014 zaznaczyliśmy, że jednym z większych ryzyk w 2014 roku jest potencjalny kryzys, w jednym z krajów BRIC (Brazylia, Rosja, Indie i Chiny). Dzisiaj już wiemy, że to ryzyko się zmaterializowało, ale na nasze nieszczęście kryzys dotknął najbliższy nam kraj z tej grupy, czyli Rosję. Nadszedł więc czas na to, aby zastanowić się nad tym, jaka przyszłość czeka inwestorów w 2015 roku, w obliczu nowych faktów. W tym celu przygotowaliśmy kolejny raport specjalny, w którym zastanawiamy się nad tym, jakie trendy inwestycyjne będą panować w najbliższych miesiącach.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.