Raport dla Inwestorów Giełdowych: 5 kroków skutecznego inwestowania w akcje | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
03 sie 2010, 12:13

Raport dla Inwestorów Giełdowych: 5 kroków skutecznego inwestowania w akcje

Raport dla Inwestorów Giełdowych: 5 kroków skutecznego inwestowania w akcjeProces podejmowania decyzji inwestycyjnej, której ostatecznym celem jest wybór akcji, powinien być od początku do końca nastawiony na zwiększanie prawdopodobieństwa odniesienia sukcesu. Krótko mówiąc, inwestowanie to biznes, który musi się opłacać. Każdy inwestor powinien szukać takich inwestycji, które z możliwie największym prawdopodobieństwem pozwolą uzyskać oczekiwaną lub wyższą stopę zwrotu.

Z raportu dowiesz się:

  • Jak ocenić sytuację rynkową?
  • Jak stwierdzić, które branże spółek giełdowych są najlepsze?
  • Jak wybrać najlepsze spółki w tych branżach?
  • Jak w kilka minut ocenić czy inwestycje w wybrane akcje są bezpieczne i jak znacznie ograniczyć ryzyko związane z inwestowaniem w akcje?
Celem raportu "5 kroków skutecznego inwestowania w akcje" jest zaprezentowanie procesu, jaki powinien przeprowadzić każdy inwestor, który chce inwestować w akcje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.W kilku krokach zostanie przedstawione jak przeprowadzić analizę rynku, ocenić koniunkturę oraz wyselekcjonować najlepsze sektory giełdowe z największym potencjałem do wzrostu. Ostatnim, najważniejszym krokiem tego procesu będzie wyszukanie najlepszych akcji w ramach wyselekcjonowanych sektorów i ich przeanalizowanie.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.