RAPORT Giełdowy 2009: Szanse i zagrożenia | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika alteo
09 sty 2009, 10:46

RAPORT Giełdowy 2009: Szanse i zagrożenia

RAPORT Giełdowy 2009: Szanse i zagrożenia

Statystyczne spojrzenie na rok 2008 mamy już dzięki Dominikowi za sobą. Niniejszym chciałbym zaproponować spojrzenie na sytuację rynkową u progu 2009 roku zarówno od dobrze nam znanej strony technicznej, którą codziennie obserwujemy na wykresach jak i przyglądnąć się danym makro, które pomogą nam ocenić powagę recesji, która już powszechnie została ogłoszona.

Raport jest kompilacją dwóch analiz opublikowanych w ostatnich dniach w StrefaInwestorow.pl na forum w wątku „Kącik alteański” i składa się z dwóch części – spojrzenia na rynek amerykański oraz rynek polski.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.