Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
14 sty 2013, 14:30

Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013

Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013 Początek roku to świetny moment na planowanie swoich inwestycji i zastanowienie się nad tym, co może przynieść rok 2013. Rok 2012, wbrew opinii większości, okazał się bardzo dobry dla inwestorów. Zakończyła się bessa w Europie, a czerwcowe minima zostały niemal precyzyjnie wyznaczone w momencie kiedy Grecy wybrali nowy parlament. Ich decyzja uspokoiła rynki finansowe, gdyż zagwarantowała, że rozpoczęte reformy gospodarcze będą kontynuowane. Widmo greckiego dramatu odeszło na drugi plan. W Raporcie Trendy Inwestycyjne 2013 zaprezentowaliśmy nasz pogląd na najważniejsze rynki. Wszystkie analizy mają charakter globalny i co najmniej średnioterminowy. Staraliśmy się w nim ocenić rozkład sił rynkowych i najważniejszych trendów oraz sentymentów inwestycyjnych. Przyjrzeliśmy się amerykańskiemu Dolarowi, S&P500, Złotu i indeksom GPW.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 21 czerwca 2018 r. do godziny 23:59 trwa NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY do Strefy Inwestorów. Od 22 czerwca 2018 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2018 roku.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.