Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
14 sty 2013, 14:30

Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013

Raport Specjalny: Trendy Inwestycyjne 2013 Początek roku to świetny moment na planowanie swoich inwestycji i zastanowienie się nad tym, co może przynieść rok 2013. Rok 2012, wbrew opinii większości, okazał się bardzo dobry dla inwestorów. Zakończyła się bessa w Europie, a czerwcowe minima zostały niemal precyzyjnie wyznaczone w momencie kiedy Grecy wybrali nowy parlament. Ich decyzja uspokoiła rynki finansowe, gdyż zagwarantowała, że rozpoczęte reformy gospodarcze będą kontynuowane. Widmo greckiego dramatu odeszło na drugi plan. W Raporcie Trendy Inwestycyjne 2013 zaprezentowaliśmy nasz pogląd na najważniejsze rynki. Wszystkie analizy mają charakter globalny i co najmniej średnioterminowy. Staraliśmy się w nim ocenić rozkład sił rynkowych i najważniejszych trendów oraz sentymentów inwestycyjnych. Przyjrzeliśmy się amerykańskiemu Dolarowi, S&P500, Złotu i indeksom GPW.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.