Raport: Trendy Inwestycyjne 2012 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
11 sty 2012, 17:01

Raport: Trendy Inwestycyjne 2012

Raport: Trendy Inwestycyjne 2012Wierzę jak być może nikt inny w mądrość rynku. Po latach jego śledzenia wiem, że rynek ma „Profesurę z przewidywania przyszłości”. Myli się rzadko, a jeżeli tak robi to zazwyczaj szybko koryguje swoje pomyłki. Dlatego właśnie przez pryzmat danych rynkowych i indeksów w najnowszym raporcie "Trendy Inwestycyjne 2012" przyjrzałem się światowej sytuacji gospodarczej, starając się jednocześnie znaleźć odpowiedzi ważne dla inwestorów giełdowych.W raporcie znajdziesz sytuacji na Dolarze amerykańskim. Czy siła Dolara jest uzasadniona głębszymi zależnościami finansowymi? Jak w tym kontekście wygląda rynek akcji w Ameryce i Polsce. Czy światu grozi inflacja, a jeżeli tak czy inwestycje w surowce to dobry pomysł? Czy po kilku latach wzrostów warto dalej rozważać inwestycję w rynek złota? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć raport inwestycyjny, do którego lektury zapraszam.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.