Raport: Trendy Inwestycyjne 2012 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
11 sty 2012, 17:01

Raport: Trendy Inwestycyjne 2012

Raport: Trendy Inwestycyjne 2012Wierzę jak być może nikt inny w mądrość rynku. Po latach jego śledzenia wiem, że rynek ma „Profesurę z przewidywania przyszłości”. Myli się rzadko, a jeżeli tak robi to zazwyczaj szybko koryguje swoje pomyłki. Dlatego właśnie przez pryzmat danych rynkowych i indeksów w najnowszym raporcie "Trendy Inwestycyjne 2012" przyjrzałem się światowej sytuacji gospodarczej, starając się jednocześnie znaleźć odpowiedzi ważne dla inwestorów giełdowych.W raporcie znajdziesz sytuacji na Dolarze amerykańskim. Czy siła Dolara jest uzasadniona głębszymi zależnościami finansowymi? Jak w tym kontekście wygląda rynek akcji w Ameryce i Polsce. Czy światu grozi inflacja, a jeżeli tak czy inwestycje w surowce to dobry pomysł? Czy po kilku latach wzrostów warto dalej rozważać inwestycję w rynek złota? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć raport inwestycyjny, do którego lektury zapraszam.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.