Rewelacyjny raport "statystyczne podsumowanie giełdowych wydarzeń na rynkach 2008" | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
02 wrz 2008, 12:03

Rewelacyjny raport "statystyczne podsumowanie giełdowych wydarzeń na rynkach 2008"

Nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności i zamieszczam przygotowany przez Dominika raport za miesiąc sierpień.

Raport nietypowy bo wzbogacony o dużą dawkę wiedzy. Ostatnio w Strefie pojawiły się pytania który segment rynku może być liderem następnej hossy. Wydaje mi się, że ten raport może pomóc w odpowiedzi na te pytanie. Dominik porównał poszczególne wyniki segmentów giełdowych w USA z wynikami S&P500. Dodatkowo wykonał porównanie najlepszych funduszy inwestycyjnych względem benchmarku.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.