Statystyczne podsumowanie obrotów na GPW za okres 10 lat | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika dominik
20 cze 2008, 00:16

Statystyczne podsumowanie obrotów na GPW za okres 10 lat

Statystyczne podsumowanie obrotów na GPW za okres 10 lat

Oddajemy do Twoich rąk kolejny raport dotyczący statystyk rynku GPW. Tym razem nasz zespół w składzie Dominik (Dominik Tomczyk) i Tama (Jerzy Linka) przygotował podsumowanie obrotów na naszej giełdzie za ostatnie 10 lat.

Ocenimy zatem jak kształtowały się obroty w ostatnich 10 latach na naszej GPW i czy może z tej analizy coś wyniknąć dla inwestorów trochę powolniejszych, czyli grających w średnim i długim horyzoncie czasowym.

Życzymy wszystkim Strefowiczom skutecznego wykorzystania naszych raportów w celu podniesienia stopy zwrotu z inwestycji.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.