Statystyczne podsumowanie roku na rynkach zagranicznych - 1-3Q 2009 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika dominik
05 paź 2009, 13:30

Statystyczne podsumowanie roku na rynkach zagranicznych - 1-3Q 2009

Wydawało się, że poprzedni kwartał był jednym z najlepszych po okresie spadków na wszystkich parkietach giełdowych. A tu miniony trzeci kwartał przyniósł kolejne nowe szczyty. Niektóre indeksy wróciły do stanów sprzed roku; inne są blisko ówczesnych poziomów.

Statystyczne podsumowanie kwartału na rynkach zagranicznychSygnały, jakie wysyła do nas rynek giełdowy wskazują na coraz większy apetyt zgodnie ze znanym przysłowiem. Byki nie dają za wygraną i bez względu na dane makroekonomiczne generowane przez poszczególne gospodarki świata, dobre lub złe, w dalszym ciągu mają siłę, by przeciwstawiać się niedźwiedzim nastrojom.Zadajemy sobie z pewnością pytanie: Czy to już ten czas, by wsiąść do tego pociągu? Nie jesteśmy wróżbitami, nie znamy przyszłości, ale powinniśmy bacznie obserwować niektóre proste a zarazem czytelne wskaźniki, które mogą podpowiadać nam co do obranego kierunku całego rynku.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.