Statystyczne podsumowanie roku na rynkach zagranicznych - Rok 2008 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika dominik
05 sty 2009, 10:37

Statystyczne podsumowanie roku na rynkach zagranicznych - Rok 2008

Rok 2008 przeszedł do historii. To, czego byliśmy świadkami – za nami. Przyszłość, w kontekście narastającego kryzysu – jawi się jako pewna niewiadoma. Jedni uważają, że najgorsze mamy już za sobą, inni wieszczą apokaliptyczny Armagedon.

Statystyczne podsumowanie miesiąca na rynkach zagranicznychDlatego warto spojrzeć na raport za rok 2008 przez pryzmat innych interwałów czasowych, aby samemu znaleźć odpowiedź na pytanie: w którym momencie znajduje się rynek, na ile pewne informacje statystyczne mogą przełożyć się na właściwe decyzje inwestycyjne.Raport zawiera wiele bloków tematycznych, które przewijały się w poprzednich miesięcznych raportach. Wszystko zestawiłem w jedną całość, aby mieć niemal pełny obraz sytuacji. Ponadto, czego dotąd nie praktykowałem, oddzielnie zamieszczam podstawową statystykę indeksów: DAX, NIKKEI i WIG20.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.