MacroGames aktualizuje strategię spółki i planuje pierwszy w Polsce proces ICO | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 wrz 2017, 11:23

MacroGames aktualizuje strategię spółki i planuje pierwszy w Polsce proces ICO

MacroGames z siedzibą we Wrocławiu w ostatnim raporcie bieżącym poinformowała o aktualizacji strategii spółki oraz o planach przeprowadzenia pierwszego w Polsce ICO (ang.Initial Coin Offering).

Spółka zamierza kłaść większy nacisk na produkcję oraz dystrybucję gier. Planuje dalszą ekspansję międzynarodową aby zwiększyć skalę biznesu i jego rentowność. W celu pozyskania niezbędnych środków ma zamiar przeprowadzić proces ICO kryptowaluty MacroCoins i pozyskać 3 mln dolarów.

"W celu uzyskania synergii z ww. segmentów, Macro Games S.A. rozpocznie proces ICO ("Initial Coin Offering") kryptowaluty MacroCoins, która będzie uniwersalnym środkiem płatniczym uznawanym przez projekty realizowane zarówno w ramach GameDev, jak i eSport. MacroCoins będą dodatkowo akceptowalne na największych istotnych giełdach kryptowalut na świecie, co umożliwi ich konwersję na realny pieniądz. Spodziewane wpływy z ICO to około 3 mln dolarów. ICO planowane jest na początek II kwartału 2018 r. "

czytamy w raporcie

Macro Games S.A. to spółka z segmentu nowych technologii, rynku gier i elektronicznej rozrywki. Notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

Zob. także: Czym jest ICO - Initial Coin Offering i czy może być w przyszłości alternatywą dla IPO?

Źródło: Strefa Inwestorów, #MGS

Ostatnie wiadomości