Zobacz jak działa technologia nanodruku - Dzień Inwestora w XTPL już 4 grudnia
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 lis 2019, 17:37

Dzień Inwestora XTPL już 4 grudnia. Ilość miejsc ograniczona

4 grudnia w środę odbędzie się Dzień Inwestora XTPL w siedzibie spółki, we Wrocławiu. Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mogli poznać innowacyjną technologię spółki notowanej na GPW. Przedstawiciele zarządu opowiedzą o aktualnej sytuacji XTPL i perspektywach rozwoju na rynku wyświetlaczy oraz inteligentnego szkła. Ponadto, uczestnicy będą mieli okazje zobaczyć laboratoria spółki.

W ostatnich dniach XTPL rozpoczęło dwie, międzynarodowe współprace. Spółka podpisała umowę z chińskim producentem wyświetlaczy BOE. Obejmuje ona przeprowadzenie ewaluacji technologii nanodruku, nad którą pracuje polska spółka. Po spełnieniu wszystkich wymogów specyfikacji technologicznej BOE ma nastąpić przejście do kolejnego etapu w procesie komercjalizacji. Podpisanie umowy potwierdza, że technologia XTPL jest w kręgu zainteresowań światowych graczy na rynku wyświetlaczy.

XTPL podpisało również memorandum dotyczące współpracy z koreańską spółką HPK Inc. Jest to jeden z głównych dostawców urządzeń do naprawy defektów w wyświetlaczach dla koncernu LG. W podpisanym dokumencie obie strony określiły główne cele biznesowe związane z ewentualną współpracą komercyjną. Spółki są zainteresowane zawarciem umowy licencyjnej.

Zobacz także: Pracujemy nad komercjalizacją swojej technologii w branży wyświetlaczy i inteligentnego szkła - mówi dr Filip Granek, Prezes Zarządu XTPL

XTPL obecnie pracuje nad komercjalizacją swoich produktów w branży wyświetlaczy oraz inteligentnego szkła. W pierwszej z nich spółka skupia się na niszy związanej z naprawianiem defektów wyświetlaczy powstających na etapie produkcji. Drugi obszar zainteresowania to branża inteligentnego szkła stosowana głównie w budynkach niskoenergetycznych, gdzie technologia pomaga w uzyskaniu nowych funkcjonalności tego produktu.

Harmonogram i Zapisy na Dzień Inwestora

XTPL_zaproszenie_Dzien_Inwestora_1-2

Chęć uczestnictwa można zgłaszać na adres email: investors[at]xtpl[dot]com.

W tytule należy wpisać Dzień Inwestora XTPL. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń. Potwierdzenie wpisania na listę gości zostanie przesłane w formie mailowej do 27 listopada.

Zobacz także: XTPL SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Źródło: Spółka, #XTP

Ostatnie wiadomości