[LIVE] Aktualna sytuacja spółki i oraz trendy na rynku paliwowym – transmisja konferencji z prezesem Grupy UNIMOT | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 kwi 2020, 10:02

[LIVE] Aktualna sytuacja spółki i oraz trendy na rynku paliwowym – transmisja konferencji z prezesem Grupy UNIMOT

Grupa UNIMOT jest niezależnym importerem paliw ciekłych i gazowych, a na rynku paliwowym działa już ponad 25 lat. W obecnej sytuacji pandemii COVID-19 w Polsce, spółka na bieżąco będzie informować inwestorów oraz swoich akcjonariuszy jaki wpływ koronawirus wywiera na działalność Grupy UNIMOT. 

Rok 2019 był najlepszy pod względem wyników finansowych w historii Grupy UNIMOT. Dzięki temu spółka paliwowa zarekomendowała wypłatę dywidendy zysku za 2019 rok w wysokości 16,1 mln zł, czyli 1,97 zł na akcję. Podział zysku z akcjonariuszami jest możliwy dzięki wypracowaniu ponad 53 mln zł zysku netto. 

Zobacz także: „Chcemy, aby UNIMOT był spółką dochodową, regularnie płacącą dywidendę” - relacja z czatu z zarządem spółki

Transmisja konferencji z prezesem Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim

Pierwsze spotkanie z prezesem Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim odbędzie się już w środę, 15 kwietnia o godz. 10:00. Prezes zarządu skomentuje aktualną sytuację na rynku paliw, możliwy wpływ pandemii COVID-19 na sytuację operacyjną i finansową spółki oraz przedstawi działania jakie są podejmowane, aby zminimalizować wpływ wirusa oraz spodziewanego spowolnienia gospodarczego na działalność grupy paliwowej.

O bieżącej sytuacji Grupy UNIMOT oraz wpływie pandemii COVID-19 na działalność spółki będzie można dowiedzieć się w trakcie transmisji konferencji z prezesem zarządu Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 15 kwietnia 2020 r. o godz. 10:00.

Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Spółki.

Źródło: Spółka, #UNT

Zobacz także: Unimot SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości