[LIVE] Aktualna sytuacja na rynku ropy naftowej - konferencja prezesa zarządu Grupy UNIMOT | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
28 kwi 2020, 15:23

[LIVE] Aktualna sytuacja na rynku ropy naftowej - konferencja prezesa zarządu Grupy UNIMOT

Grupa UNIMOT jest niezależnym importerem paliw ciekłych i gazowych, a na rynku paliwowym działa już ponad 25 lat. W obecnej sytuacji pandemii COVID-19 w Polsce, spółka na bieżąco będzie informować inwestorów oraz swoich akcjonariuszy jaki wpływ koronawirus wywiera na działalność Grupy UNIMOT. 

Grupa UNIMOT organizuje 2. konferencję prasową online. Prezes Zarządu spółki, Adam Sikorski oraz Filip Kuropatwa, Dyrektor ds. Optymalizacji Marż i Ryzyka Finansowego opowiedzą o aktualnej sytuacji na rynku naftowym. Przedstawiciele grupy kapitałowej skomentują również bieżącą sytuację operacyjną UNIMOT oraz wpływ pandemii COVID-19 na działalność spółki.

Zobacz także: Nawet jeżeli ropa byłaby za darmo, to i tak benzyna na stacji będzie kosztować 3,2 zł

Konferencja prasowa online Grupy UNIMOT

Kolejne spotkanie z prezesem Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim oraz dyrektorem ds. optymalizacji marż i ryzyka finansowego, Filipem Kuropatwą odbędzie się już w środę, 29 kwietnia o godz. 10:00. Przedstawiciele spółki opowiedzą o aktualnej sytuacji na rynku naftowym oraz skomentują bieżącą działalność Grupy UNIMOT w obliczu pandemii COVID-19.

O bieżącej sytuacji na rynku paliwoym oraz wpływie pandemii COVID-19 na działalność spółki będzie można dowiedzieć się w trakcie transmisji konferencji z prezesem zarządu Grupy UNIMOT, Adamem Sikorskim oraz dyrektorem ds. optymalizacji marż i ryzyka finansowego, Filipem Kuropatwą. Spotkanie odbędzie się w środę, 29 kwietnia 2020 r. o godz. 10:00.

Transmisja będzie dostępna na kanale YouTube Spółki.

Pierwsza konferencja prasowa odbyła się 15 kwietnia. Zapis wideo znajduje się TUTAJ.

Źródło: Spółka, #UNT

Zobacz także: Unimot SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Ostatnie wiadomości