Gra "Gas Station Simulator" sprzedała się w liczbie 71 tys. sztuk w 72 godziny po premierze | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
19 wrz 2021, 00:25

Gra "Gas Station Simulator" sprzedała się w liczbie 71 tys. sztuk w 72 godziny po premierze

Wyprodukowana przez Drago Entertaiment, a wydana przez Movie Games, gra "Gas Station Simulator" została sprzedana w liczbie około 71 tys. sztuk w ciągu 72 godzin od swojej premiery na platformie Steam - poinformowało Drago Entertaiment w komunikacie.

Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam oraz spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy skutkującym oceną na poziomie 83 proc.

Zobacz także: Polacy zalali w tym tygodniu Steam'a swoimi grami. Wśród najlepszych tytułów Gas Station Simulator oraz Timberborn

Wcześniej Drago Entertaiment informowało, że szacowane na 450 tys. zł koszty symulatora stacji benzynowej zwróciły się w półtorej godziny od premiery.

Globalna premiera tytułu odbyła się 15 września. Na rynku chińskim gra jest wspierana przez lokalnego wydawcę Heartbeat Interactive Entertainment, odpowiedzialnego za wydanie i marketing.

Gas Station Simulator to gra, w której gracze odnawiają i rozbudują zniszczoną stację benzynową. Zajmują się renowacją i zagospodarowaniem samego budynku stacji, dojazdu do niej, jak również i terenu wokół. Gracze mają za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej.

(PAP Biznes), #MOV

pr/

Ostatnie wiadomości