Illuminar Gaming dołącza do platformy Zetly | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
03 mar 2022, 12:47

Illuminar Gaming dołącza do platformy Zetly

Illuminar Gaming, najstarsza i jedna z największych organizacji e-sportowych w Polsce dołącza do platformy Zetly. Na mocy podpisanego porozumienia o Partnerstwie, Illuminar będzie mógł w przyszłości wyemitować własne tokeny użytkowe i stworzy wspólnie z Zetly cyfrowy ekosystem fanów e-sportu w naszym kraju.

W ramach przyszłej współpracy Illuminar Gaming będzie miało również możliwość produkcji własnych kart kolekcjonerskich, w tym osobistych kart zawodników, edycji specjalnych, upamiętniających największe sukcesy drużyn IG czy animowanych NFT z najbardziej pamiętnymi akcjami z rozgrywek. Pozyskiwane w ten sposób środki mogą być wykorzystywane na zwiększenie skali działalności i transfery zawodników.

“Illuminar Gaming to jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych w Polsce. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak uznaną markę do współpracy w popularyzowaniu technologii blockchain oraz tokenów NFT. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu z Zetly Illuminar umocni swój wizerunek jako e-sportowego lidera, łatwo adaptującego nowe trendy i wyznaczającego nowe standardy w polskim e-sporcie” — komentuje Michał Glijer, CEO Zetly.


 

Źródło: Spółka

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości