[KOD PROMOCYJNY] Weź udział w konferencji dla inwestorów WallStreet 20 | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
26 lut 2016, 11:28

[KOD PROMOCYJNY] Weź udział w konferencji dla inwestorów WallStreet 20

W tym roku, na zaproszenie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, będę miał okazję poprowadzić prezentację na konferencji WallStreet 20, która odbędzie się w dniach 3 - 5 czerwca 2016 r., w Karpaczu. Temat mojej prezentacji to #PięknoGiełdy - w jaki sposób nauka może pomóc w inwestowaniu. W czasie swojego wykładu planuję pokazać w jaki sposób wykorzystuję współczesne badania naukowe z zakresu finansów, ekonomii i psychologii w inwestowaniu na giełdzie. Powiem także, jakie jest ich praktyczne znaczenie i dlaczego wnioski płynące z nauki warto włączyć do swojej strategii inwestycyjnej.

Międzynarodowa gwiazda i grono ciekawych prelegentów z polskiego rynku kapitałowego

Wśród prelegentów na konferencji, oprócz mojej skromnej osoby, pojawić się mają też m.in. Wojciech Białek (Dom Maklerski Pekao), Sebastian Buczek (Quercus TFI, profesor SGH), czy Grzegorz Zalewski (DM BOŚ), Krzysztof Łucjan (analityk i trader, serwis LucjanTrade.com), Albert Rokicki (inwestor, serwis Longterm.pl), Piotr Rybicki (biegły rewident, serwis internetowy NadzorKorporacyjny.pl), czy Paweł Cymcyk (Prezes Związku Maklerów i Doradców, autor bloga DNARynkow.com). Będą również znani i lubiani publicyści i ekonomiści, w tym Rafał Hirsch (Gazeta Wyborcza, wcześniej TVN24 BiS), czy Robert Gwiazdowski (prawnik, komentator gospodarczy, ekspert Centrum im. Adama Smitha). Gościem specjalnym konferencji będzie sam Joe DiNapoli, którego czytelnicy Strefy Inwestorów z pewnością dobrze znają.

Zapowiada się arcyciekawe wydarzenie i będzie mi niezwykle miło spotkać się i porozmawiać w kuluarach z osobami, które się na nie wybierają. Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej o konferencji WallStreet 20

Kupon rabatowy dla czytelników Strefy Inwestorów (rabat na uczestnictwo w konferencji)

Czytelnicy Strefy Inwestorów mogą wziąć udział w konferencji WallStreet 20 ze specjalną zniżką, wynoszącą nawet do 100 zł (w zależności od wybranej opcji uczestnictwa). Aby uzyskać zniżkę, należy użyć specjalnego kodu rabatowego.

Kod promocyjny:

StrefaWS20

Kod rabatowy należy wprowadzić w formularzu rejestracji na konferencję.

Dowiedz się więcej o konferencji WallStreet 20

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.