WEBINAR: Branża biotechnologiczna na giełdzie. Czym się charakteryzuje i co inwestor powinien o niej wiedzieć
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
19 lis 2020, 15:09

WEBINAR: Branża biotechnologiczna na giełdzie. Czym się charakteryzuje i co inwestor powinien o niej wiedzieć?

Biotechnologia to obok gamingu jeden z aktywniejszych sektorów na polskiej giełdzie z perspektywą globalną. Pojawia się coraz więcej podmiotów, które realizują coraz ciekawsze projekty. Od branży gier odróżnia ją to, że znajduje się na wcześniejszym etapie rozwoju.

Spółki biotechnologiczne na giełdzie - co warto wiedzieć i jak inwestować

Polska giełda doczekała się grupy spółek biotechnologicznych. Każdy podmiot różni się prowadzonymi projektami, etapem ich zaawansowania. Wszystkie spółki swoją wartość budują w podobny sposób. O tym jak analizować ten sektor i spółki wchodzące w jego skład na darmowym webinarze edukacyjnym opowie CFA i Dyrektor Zarządzając Wydziału Analiz i Rekomendacji w DM BOŚ SA Sylwia Jaśkiewicz.

Plan spotkania edukacyjnego:

  • Branża biotechnologiczna, czym się charakteryzuje i w czym drzemie jej potencjał
  • Kluczowe elementy na które powinien zwracać uwagę inwestor analizując spółki biotechnologiczne
  • Case study – przykłady spółek biotechnologicznych z GPW
  • Sesja Q&A

W poniedziałek, 23 listopada 2020 roku o godz. 19:00 zapraszam na webinar, który będę współprowadził z analityczką rynku ochrony zdrowia, CFA i Dyrektor Zarządzającą Wydziału Analiz i Rekomendacji w DM BOŚ SA, Sylwią Jaśkiewicz. Podczas spotkania porozmawiamy o branży biotechnologicznej, o tym czym się charakteryzuje i co każdy inwestor powinien na ten temat wiedzieć.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować  się na webinar

Sylwia Jaśkiewicz

Sylwia Jaśkiewicz

Sylwia Jaśkiewicz, CFA jest Dyrektorem Zarządzającym Wydziału Analiz i Rekomendacji DM BOŚ SA. Jako analityk pokrywa sektory ochrony zdrowia, dóbr podstawowych i konsumenckich oraz materiałów budowlanych. Ma wieloletnie doświadczenie rynkowe. Wcześniej pracowała w takich instytucjach jak ING, CDM Pekao, czy IDM.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.