Crowdfunding & IPO Day with DRAGO entertainment and Movie Games Family
Obrazek użytkownika Webinary
20 kwi 2021, 12:10

Crowdfunding & IPO Day with DRAGO entertainment and Movie Games Family

Spółki, które przygotowują się do wejścia na rynek alternatywny NewConnect, coraz częściej decydują się na pozyskanie kapitału poprzez crowdfunding udziałowy lub crowdinvesting. Ta forma finansowania przedsiębiorstw w ostatnich latach cieszy się rosnącą popularnością wśród mniejszych spółek. Jedną z nich jest DRAGO entertainment, która już niebawem ma zadebiutować na warszawskim rynku NewConnect.

DRAGO entertainment to krakowskie studio produkujące gry, które ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Spółka należy do rodziny Movie Games, która sukcesywnie powiększa grono spółek zależnych. Pod koniec 2019 roku na platformie SmartFunds DRAGO entertainment przeprowadziło kampanię crowdinvestingową. Rok później, na platformie CrowdConnect.pl zorganizowała kolejną zbiórkę. Teraz DRAGO entertainment czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy na konferencję online poświęconą spółce DRAGO entertainment oraz znaczeniu crowdfundingu na polskim rynku kapitałowym. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 9:00. Spotkanie będzie prowadzone przez Pawła Biedrzyckiego, redaktora naczelnego Strefy Inwestorów.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele DRAGO entertainment, Grupy Movie Games, Grupy INC, kancelarii prawnej WWLegal, platformy CrowdConnect.pl oraz SmartFunds.

Udział jest bezpłatny, wydarzenie będzie transmitowane w mediach społecznościowych, m.in. na kanale YouTube Strefy Inwestorów i na fanpage Facebook.

Harmonogram wydarzenia

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia 2021 roku od godz. 9:00. Wydarzenie rozpocznie prezentacja zarządu spółki DRAGO entertainment na temat planów rozwoju studia, a następnie Paweł Biedrzycki poprowadzi dwa panele dyskusyjne dotyczące udziału crowdfundingu na polskim rynku kapitałowym.

  • 9:00-9:45 Prezentacja inwestorska DRAGO entertainment + sesja Q&A

Prelegenci: Joanna Tynor oraz Lucjan Mikociak, zarząd DRAGO entertainment

  • 9:45-10:15 Jak zarobić na crowdfundingu?

Prelegenci: Piotr Zygmanowski, Dom Maklerski INC, CrowdConnect.pl; Joanna Świderska, kancelaria prawna WWLegal; Wojciech Iwaniuk, InnerValue oraz Janusz Maruszewski, SmartFunds.pl

  • Przerwa 5 minut
     
  • 10:20-10:50 Jak inwestujemy w gamedev? Długoterminowe plany Movie Games

Prelegenci: Mateusz Wcześniak, Movie Games; Karol Sasorski, DRAGO entertainment; Aleksander Caban, Iron VR; Michał Dziwniela, Brave Lamb Studio oraz Maciej Nowak, Road Studio

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.