Pierwsza w historii dywidenda INC oraz perspektywy rozwoju Grupy [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
07 cze 2021, 11:52

Pierwsza w historii dywidenda INC oraz perspektywy rozwoju Grupy [Webinar z prezesem zarządu]

Grupa INC działa w obszarze inwestycji i doradztwa na rynku kapitałowym. Model biznesowy spółki opiera się o działalność w trzech obszarach biznesowych: usługi doradcze, oferowanie instrumentów finansowych oraz inwestycje na rynku kapitałowym. Tylko w tym roku zamierza wprowadzić na rynek kapitałowy około 20 podmiotów, a celem Domu Maklerskiego INC jest realizacja dla klientów ofert publicznych o wartości ponad 100 mln zł w całym 2021 roku.

W I kwartale 2021 roku Grupa INC odnotowała skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 4,1 mln zł. EBITDA osiągnęła wartość ponad 9,5 mln zł, a zysk netto 7,7 mln zł. Spółka przyjęła również politykę dywidendową. Zgodnie z propozycją zarządu do akcjonariuszy może trafić blisko 1,45 mln zł, czyli 12 groszy na jedną akcję. Polityka dywidendowa zakłada wypłatę co najmniej 20% jednostkowego zysku netto od przyszłego roku.

W poniedziałek 7 czerwca 2021 r. o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy INC, Pawłem Śliwińskim. Podczas spotkania przedstawi politykę dywidendową spółki, zaprezentuje aktualną sytuację firmy oraz plany rozwoju na najbliższe miesiące. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.