Emisja akcji i plany rozwoju MKW [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
10 sty 2022, 14:49

Emisja akcji i plany rozwoju MKW [Webinar z prezesem zarządu]

MKW to spółka będąca właścicielem cyfrowej platformy usług medycznych TeleMed24, świadcząca usługi zdalnej opieki medycznej opartej na zespole ratowników medycznych. Wykorzystuje do tego teleopaski, które automatycznie diagnozują parametry życiowe oraz lokalizację pacjenta.

W ub.r. firma odnotowała wzrost popytu na swoje usługi o ponad 300% rdr. Wynik ten pozwolił MKW stać się trzecim co do wielkości tego rodzaju podmiotem. Ponadto, jako jedna z nielicznych firm wprowadziła również pomoc dla osób głuchych i niedosłyszących. Spółka od 2011 roku posiada status podmiotu leczniczego, który oprócz całodobowej teleopieki, prowadzi również pielęgniarską opiekę domową w ramach umów NFZ oraz fizjoterapię ambulatoryjną.

Do 12 stycznia trwa emisja akcji MKW, która prowadzona jest na platformie Beesfund. W ramach emisji spółka chce pozyskać 2 mln zł, które mają zostać przeznaczone m.in. na działania informacyjne oraz dotarcie do nowych klientów. Ponadto, spółka chce zainwestować w rozwój autorskiej platformy, zakup oprogramowania i sprzętu IT, co pozwoli na zwiększenie efektywności biznesu, rozbudowę zespołu oraz zwiększenie skali działania. Docelowo, spółka planuje debiut na rynku NewConnect w 2025 roku.

Rejestracja na webinar

W poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku, o godzinie 18:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu MKW, Wincentym Pelcem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły trwającej kampanii crowdinvestingowej. Zapraszamy do udziału i zadawania pytań.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały które warto poczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.