Debiut spółki BeeIN na rynku NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
07 kwi 2022, 09:14

Debiut spółki BeeIN na rynku NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

BeeIN, czyli dawne Sunday Energy, jest dostawcą rozwiązań i bezpośrednim, certyfikowanym przedstawicielem wiodących światowych producentów komponentów OZE. Spółka świadczy również usługi montażu, monitoringu oraz serwisu uznanych producentów pomp ciepła. W marcu firma przeszła proces rebrandingu i dodatkowo rozpoczęła sprzedaż własnej linii pomp ciepła SPRSUN Select.

Spółka z branży OZE zamknęła 2021 rok z przychodami na poziomie 17,5 mln zł (vs 5,8 mln zł w 2020 roku), 1,6 mln zł zysku EBITDA (vs 0,3 mln zł). Wzrost skali działalności i wyników to efekt realizacji strategii w obszarze PV i pomp ciepła. Jak wynika z danych Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC, w 2021 roku cały rynek pomp ciepła wzrósł o 66%, a pomp ciepła do ogrzewania budynków o ponad 80%.

BeeIN spodziewa się debiutu na rynku NewConnect jeszcze w kwietniu br. W grudniu 2020 roku spółka przeprowadziła ofertę publiczną akcji o wartości 4 mln zł.

W czwartek 7 kwietnia 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu BeeIN, Michałem Sochackim. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju oraz debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek 7 kwietnia 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.