Plany rozwoju Medinice [Webinar z zarządem spółki]

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Webinary
21 cze 2022, 10:18

Plany rozwoju Medinice [Webinar z zarządem spółki]

Medinice to notowana na GPW firma z branży MedTech, która zajmuje się tworzeniem bezpiecznych, małoinwazyjnych rozwiązań z obszaru kardiologii i kardiochirurgii. Tworzy projekty takie jak: MiniMax, CoolCryo, czy Pace Press.

Ambicją Medinice jest wprowadzenie na rynek rewolucyjnych rozwiązań medycznych, które będą pozytywnie wpływać na sektor ochrony zdrowia w Polsce i zagranicą.

Aktualnie spółka koncertuje się na 5 najbardziej zaawansowanych projektach ze swojego portfolio. Są to: MiniMax – elektroda 2 w 1., posiadająca funkcje diagnostyczne i lecznicze do wykonywania zabiegów ablacji prądem, EP Bioptom – elektrofizjologiczna elektroda diagnostyczna do endomiokardialnej biopsji, PacePress – opatrunek uciskowy, którego celem jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia krwiaka, CoolCryo – kriopalikator do wykonywania małoinwazyjnej krioablacji kardiochirurgicznej oraz AtriClamp – innowacyjna technologia zamknięcia uszka lewego przedsionka serca (LAAO).

We wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Medinice, Sanjeevem Choudharym oraz dyrektorem ds. finansowych, Arkadiuszem Dorynkiem. Podczas spotkania zostaną omówione bieżące działania w spółce oraz przedstawione zostaną plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.