Kampania crowdfundingowa Figo na platformie Raisemana [Webinar z przedstawicielami]
Obrazek użytkownika Webinary
20 wrz 2022, 11:00

Kampania crowdfundingowa Figo na platformie Raisemana [Webinar z przedstawicielami]

Na platformie Raisemana trwa aktualnie druga kampania crowdfundingowa. Tym razem Piotr Połać, muzyk znany szerszej publiczności jako Figo z zespołu Bracia Figo Fagot chce pozyskać finansowanie na rozwój swoich muzycznych projektów Figo’86 i Figo i Samogony.

Raisemana to platforma crowdfundingowa, która powstała dzięki współpracy INC S.A. oraz Codeaddict S.A. Umożliwia ona twórcom pozyskanie bezzwrotnego finansowania na projekty związane z tzw. dziełami i dobrami cyfrowymi, czyli m.in. grą, muzyką czy filmem. W zamian za wsparcie projektu poprzez wkład pieniężny, wpłacający otrzymują m.in. przez wyznaczony czas określony wcześniej udział w przychodach netto ze sprzedaży określonego dobra. Sama platforma korzysta z technologii blockchain.

Piotr Połać, znany jako Figo z zespołu Braci Figo Fagot, docelowo chce pozyskać 400 tys. zł, a minimalny próg powodzenia kampanii to 100 tys. zł. Jego celem jest sfinansowanie nowych projektów muzycznych - Figo’86 i Figo i Samogony. Kampania Figo potrwa do 19 października, a wspierający staną się częścią całego przedsięwzięcia i łącznie przeznaczono dla nich 10% udziału w przychodach.

We wtorek, 20 września 2022 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z muzykiem Piotrem Połaciem oraz prezesem zarządu Raisemana, Kamilem Stankiem. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły trwającej kampanii na platformie Raisemana. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 20 września 2022 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.