Czy dołek na giełzie jest już blisko i gdzie szukać obecnie zysków? [Webinar specjalny]
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
22 wrz 2022, 11:02

Czy dołek na giełdzie jest już blisko i gdzie szukać obecnie zysków? [Webinar specjalny]

Sytuacja na giełdzie i rynkach finansowych pozostaje skomplikowana. Indeksy giełdowe, zwłaszcza na GPW, są pod względem wskaźnikowym wyceniane jako historycznie bardzo tanie. O tym czy jesteśmy blisko rynkowego dołka i gdzie obecnie szukać szans na zyski z inwestowania na giełdzie opowiemy na najbliższym webinarze specjalnym.

Już w najbliższy czwartek, 22 września o godzinie 19:00 opowiemy szerzej o obecnej sytuacji rynkowej i przedstawimy nasze przemyślenia na temat tego, w którym miejscu obecnie koncentrować swoją uwagę w poszukiwaniu zysków.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Prawie rok spadków na giełdzie 

Indeks podstawowy GPW spada od prawie roku. Swój szczyt wyznaczył na początku listopada 2021 i od tamtego czasu stracił dokładnie 1/3 swojej wartości. Pod względem wskaźników, chociażby cena do zysku (C/Z), takie indeksy jak WIG20, sWIG80 czy wspomniany na początku WIG są na najniższym poziomie od okolicy dołka bessy z lat 2008 – 2009. Obecnie, w wyniki finansowe spółek uderzają zwłaszcza rosnące koszty, a niewykluczone, że wkrótce będą one musiały się zmierzyć ze zmniejszającym się popytem.

O tym, co warto obserwować w obecnych, burzliwych warunkach rynkowych, które sektory i branże mogą w przyszłości pozytywnie zaskoczyć zastanowimy się w trakcie 60 minutowego webinaru.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Plan spotkania

  • Analiza obecnej sytuacji rynkowej na GPW
  • Czym się różni obecny kryzys od poprzednich?
  • Analiza branż i sektorów z potencjałem
  • Sesja Q&A

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.